W Legnicy po raz trzeci odbyły się zawody pływackie PUCHAR MIAST PARTNERSKICH „KORONA LEGNICY – 2019”.

26 lipca 2019

W dniu 22 czerwca 2019 roku na basenie Delfinek w Legnicy odbyły się zawody pływackie III PUCHAR MIAST PARTNERSKICH „KORONA LEGNICY – 2019”, zorganizowane przez nasz klub.

W zawodach wystartowało 116 pływaków z 19 klubów, w tym, nasi przyjaciele z miasta partnerskiego Drohobycz z Ukrainy.

Rozegranych zostało 90 kompletów medali oraz 10 pucharów dla najlepszych zawodników  w stylu zmiennym za sumą 3-ch startów – 100, 200 i 400 m wśród chłopców i dziewcząt w pięciu grupach wiekowych od 11 do 15 lat.

Zawody zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Legnicy Tadeusza Krzakowskiego i odbywały się przy ogromnym wsparciu Miasta Legnica. Prezydent Miasta przywitał uczestników zawodów. Gościem specjalnym była Kornelia Fiedkiewicz – zawodniczka MKS Juwenia Wrocław, członkini Kadry Narodowej – która dokonała dekoracji absolwentów UKS Delfinek roku 2019.

Pływacy zmagali się na pięknie przygotowanej pływalni Delfinek – obiekcie Ośrodku Sportu i Rekreacji Miasta Legnica.

Z całego serca dziękujemy zawodnikom oraz ich rodzinom za pracę włożoną w organizację zawodów !!! Sukces organizacyjny tych zawodów, w znacznej mierze, zawdzięczamy stworzonej przez Was przyjaznej atmosferze dla wszystkich zawodników, ich rodziców oraz trenerów !!!

Wydarzenie wspierała Firma BALCERZAK Sp. z o.o., Wezi-Tec Sp. z o.o. oraz AQUA-SPORT.

e-legnickie Pływali na Delfinku

megatiming  

swimrankings