Grafik i Opłaty


Zapisy na uks.delfinek@wp.pl koordynator Walentyna Pirecka (698 094 552), trener Kurysz Nazar (539 618 821) telefonicznie

Grupy szkoleniowe wraz z wysokością opłaty składki członkowskiej:

  • Naborowa - opłata miesięczna za jedno zajęcie w tygodniu 45 min. 100 zł
  • Naborowa - opłata miesięczna za 2x w tygodniu 45 min. 140 zł
  • Nauka pływania - opłata miesięczna za 2x w tygodniu 45 min. 140 zł
  • Doskonalenie - opłata miesięczna za 2x w tygodniu 45 min. 140 zł
  • Sportowa - opłata miesięczna stała 190 zł
  • Opłata semestralna dla grup Naborowa, Nauka pływania i Doskonalenie za 2x w tygodniu 45 min. wynosi 600 zł.

    I semestr trwa wrzesień 2021 r. – styczeń 2022 r.

    II semestr trwa luty 2022 r. – czerwiec 2022 r.

    W przypadku zapisania rodzeństwa, za każde kolejne dziecko opłata miesięczna zostaje pomniejszona o 30 zł (po 6 miesiącach od zapisania drugiego dziecka)

    Składki członkowskie należy wpłacać na konto UKS „Delfinek”: Bank PKO BP numer rachunku 47 1020 3017 0000 2502 0305 6926

    W tytule wpłaty obowiązkowo należy podać następujące informacje: Imię i Nazwisko dziecka, miesiąc i rok.

    Na przykład: Jana Janowicz, wrzesień 2020.

    Składki należy opłacać odgórnie.

    Przed pierwszym zajęciem prosimy o przedłożenie trenerowi potwierdzenie dokonanej opłaty oraz wypełnioną zgodę na zajęcia

Aktualny grafik na I semestr 2021/2022 r.


Grupa Dzień Prowadzący
Pn. Wt. Śr. Czw. Pt. Sb.
Naborowa 1, 4 13:35-14:20 13:35-14:20
- 13:35-14:20
13:35-14:20
-

Kurysz Nazar

Piorun Tomasz 

Naborowa 2, 5 14:25-15:10 14:25-15:10
- 14:25-15:10
14:25-15:10
-
Naborowa 3, 6 15:15-16:00 15:15-16:00
- 15:15-16:00
15:15-16:00
-
Nauka pływania 1 Nauka pływania 2  8:00-8:45 9:00-9:45 8:00-8:45 9:00-9:45
- 8:00-8:45 9:00-9:45
8:00-8:45 9:00-9:45
-

Kurysz Nazar


Nauka pływania 3 Doskonalenia  8:00-8:45 9:00-9:45
8:00-8:45 9:00-9:45
-
8:00-8:45 9:00-9:45
8:00-8:45 9:00-9:45
-
Nauka pływania 4 14.30-15.15
- -
14.30-15.15
- - Kurysz Nazar
Nauka pływania 5 - 14.30-15.15
- - 14.30-15.15
-
Sportowa 2 (07-06) 13:35-15:05 13:35-15:05
- 13:35-15:05
13:35-15:05
-

Pirecka Walentyna

_________ 

Kurysz Nazar

Sportowa 1 (05-04)
15:00-17:00 15:00-17:00
15:00-17:00
15:00-17:00
15:00-17:00

Sportowa

__________ 

Doskonalenie

6:15-7:45 (sala)


-

6:15-7:45 (sala)


-

6:15-7:45 (sala)


13:30-14.15

14.15-15.00

15:15-16:00

13:30-14.15

14.15-15.00

15:15-16:00

-

13:30-14.15

14.15-15.00

15:15-16:00

13:30-14.15

14.15-15.00

15:15-16:00