Głosujmy na legnicki projekt nr 38 “Legnickie Multigry – aktywizacja i integracja dolnośląskich rodzin poprzez sport ”

19 lipca 2017
Szanowni Państwo
Dot. Aktywny Dolny Śląsk
Legnickie Kluby Sportowe zgłosiły wspólny wniosek do II Edycji Budżetu Obywatelskiego “Aktywny Dolny Śląsk”.
Jest to wniosek nr 38 pod nazwą “Legnickie Multigry - aktywizacja i integracja dolnośląskich rodzin poprzez sport”.

Proszę o głosowanie na legnicki projekt nr 38 “Legnickie Multigry – aktywizacja i integracja dolnośląskich rodzin poprzez sport ”. Link do strony głosowania;

 Więcej informacji:  https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/.

Do dalszego etapu zakwalifikują się projekty, które w głosowaniu otrzymają największą liczbę głosów.
Głosowanie odbywa się do 30 lipca 2017 r.
Zdaję sobie sprawę, że są wakacje, ale proszę o zamieszczenie tego ogłodzenia na stronie szkoły lub poprzez portale społecznościowe podjęcie próby dotarcia do uczniów. W głosowaniu mogą brać osoby, które ukończyły 16 lat.

Cytat z regulaminu:

... “Informujemy, że już od dnia 17 lipca od godziny 8:00 rozpocznie się głosowanie nad złożonymi wnioskami II Edycji Budżetu Obywatelskiego Aktywny Dolny Śląsk.

Głosować będzie można tylko i wyłącznie przez Internet – za pomocą portalu aktywny.dolnyslask.pl, na którym będzie dostępny specjalny formularz do głosowania.

Każdy mieszkaniec Województwa, który ukończył 16 lat będzie mógł zagłosować na dowolny projekt, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Każdy głoś będzie potwierdzony bezpłatnym kodem sms wysłanym na podany numer telefonu komórkowego. ( otrzymany kod sms będzie trzeba wpisać do formularza, aby poprawnie oddać swój głos).

Z jednego numeru telefonu będzie można potwierdzić 3 głosy oddane przez 3 różne osoby (nr PESEL można wpisać tylko raz). Jedna osoba może oddać tylko jeden głos.

Głosowanie zakończy się 30 lipca 2017 r. o godzinie 23:59.

Serdecznie zapraszamy do głosowania !!!” ...