UDANY START DELFINKÓW w II SOWIOGÓRSKICH ZAWODACH PŁYWACKICH O TARCZĘ WSZECHSTRONNEGO SPRINTERA W WYŚCIGACH AUSTRALIJSKICH

1 października 2017

Gratulujmy naszym ZAWODNIKOM

bardzo udanego startu w zawodach inaugurujących rok sportowy 2017-2018:

II SOWIOGÓRSKICH ZAWODACH PŁYWACKICH

O TARCZĘ WSZECHSTRONNEGO SPRINTERA W WYŚCIGACH AUSTRALIJSKICH !

Dziękujemy za wykonaną pracę, godne reprezentowanie klubu i dostarczenie mega emocji w poszczególnych konkurencjach i szczególnie w WYŚCIGACH AUSTRALIJSKICH !

22 MEDALE ORAZ TARCZE WSZECHSTRONNEGO SPRINTERA

PŁYWAKÓW UKS DELFINEK W NOWEJ RUDZIE

W dniu 30 września 2017 r. na pływalni CTS w Nowej Rudzie odbyły się II SOWIOGÓRSKIE ZAWODY PŁYWACKIE O TARCZĘ WSZECHSTRONNEGO SPRINTERA W WYŚCIGACH AUSTRALIJSKICH.

W poszczególnych konkurencjach drużyna UKS Delfinek zdobyła 22 miejsca na podium, w tym: I miejsce – 7, II miejsce – 6, I miejsce – 9. Medale zdobyli: Oliwia Janiak, Aleksandra Lepczak, Adriana Radziwon, Joanna Drożdż, Wiktoria Wojtasik, Michał NAWOJCZYK, Wojciech CHRENOWSKI oraz Wiktor STASZAK.

Ponadto, organizatorzy zaproponowali bardzo ciekawy i jednocześnie wymagający program WYŚCIGÓW AUSTRALIJSKICH: do wyścigu  kwalifikowało się 8 najlepszych zawodników, którzy uzyskali najmniejszą sumę wyników na dystansach 50 motylkowym, 50 grzbietowym, 50 klasycznym, 50 dowolnym. W wyniku wieloetapowego płynięcia można było zdobyć tarcze najlepszego zawodnika zawodów.

TARCZE MISTRZA dla drużyny UKS Delfinek w swoich kategoriach wiekowych wywalczył Wiktor STASZAK, TARCZE VICEMISTRZA zdobyli Joanna DROŻDŻ, Wiktoria WOJTASIK i Michał NAWOJCZYK, TARCZE za III MIESCE zdobyli Aleksandra LEPCZAK i Wojciech CHRENOWSKI.

Z nowymi rekordami życiowymi zakończyli zawody Laura GORZKOWICZ, Zuzanna WOJTKOWIAK, Agnieszka HOSZOWSKA, Dominika ŁAPCZYŃSKA, Patrycja SULARZ, Dominik KULETA, Dorian PATORA oraz Kacper WOŁCZAK.

Gazeta LCA: Worek medali pływaków Delfinka w Nowej Rudzie

megatiming: Pełna informacja o zawodach