ZŁOTA LIGA DLA DELFINKA

1 grudnia 2016

W dniach  15 LISTOPADA 2016 r. na pływalni SSP 46 oraz 18 LISTOPADA 2016 r. na pływalni SP nr 50 we Wrocławiu odbyła się I edycja XXXI DOLNOŚLĄSKIEJ LIGI PŁYWACKIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2016/2017 dla klas V i VI. Drużynę naszego klubu reprezentowali: Drożdż Joanna, Stacewicz Zofia, Stanisławska Nikola, Dychtanowski Jakub, Głuszczyszyn Gustaw, Nowacki Patryk, Oskwarek Rafał, Sobotkiewicz Mateusz, Gałęza Julia, Goldman Dorota, Kosiorowska Zofia, Kurleto Aleksandra, Wojtasik Wiktoria, Chrenowski Wojciech, Korczak Paweł, Łapczyński Damian, Mierzwiak Eryk, Rząsa Konrad, Staszak Wiktor, Wołczak Kacper.

Wiktor STASZAK wywalczył I miejsce w konkurencji 50 m stylem klasycznym wśród chłopców szóstoklasistów z wynikiem 36,30 s. Warto podkreślić, że ten wynik pozwolił Wiktorowi uplasować się na drugim miejscu wśród 12-letnich zawodników Polski.

Media o tym wydarzeniu:

Młody mistrz pływacki z Delfinka (Oficjalny Portal miasta Legnica)

Pływak Delfinka triumfował w lidze dolnośląskiej (Gazeta LCA)

Młody mistrz pływacki z Delfinka (Gazeta e-legnickie)

DZIĘKUJEMY NASZYM ZAWODNIKOM

ZA UDANE STARTY Z REKORDAMI ŻYCIOWYMI